ETUSIVU       YHDISTYS       PK-LAJIT       KALENTERI       TIEDOTUS       FOORUMI       TULOKSET
 
Yhdistyksestä

Toimihenkilöt

Säännöt

Toimintakertomukset

Menestyneet

Tassutörmä






























 

OPKY - Palveluskoiratoimintaa Oulun alueella jo vuodesta 1947


Toimihenkilöt

Johtokunta 2017

Puheenjohtaja
Sihteeri Johan Carlson sihteeri.opky @ gmail.com 050 4876 533
Varsinainen jäsen Jari Leinonen jari.leinonen @ ppj.inet.fi 040 0321 291
Varsinainen jäsen Mervi Väyrynen mervi.vayrynen @ luukku.com 040 741 8608
Varsinainen jäsen Sanna Tenhunen tenhunen.sanna @ gmail.com 050 436 6868
Varsinainen jäsen Päivi Rytivaara paivi.rytivaara @ gmail.com
Varsinainen jäsen Anniina Soramäki-Miettunen anniina.soramaki-miettunen @ hotmail.com 040 415 6432
 
1. Varajäsen Jenni Ronkainen jenni.ronkainen @ gmail.com
2. Varajäsen Helena Tolonen helenamtolonen @ gmail.com


Muut toimihenkilöt

Jäsensihteeri &
Foorumin ylläpito
Mervi Väyrynen
 
jasensihteeri.opky @ gmail.com
 
040 741 8608
 
Rahastonhoitaja Kaisa Ylitapio rahastonhoitaja.opky @ gmail.com
Tassutörmän isännät Matti Kallio 050 367 8693
Pentti Moilanen 040 016 5815
Jari Leinonen (ruohonleikkaus) jari.leinonen @ ppj.inet.fi 040 0321 291
Tassutörmän emäntä (myyntituotteet) Sanna Tenhunen  tenhunen.sanna @ gmail.com  050 436 6868
Jäsenkirjeet Mervi Väyrynen jasensihteeri.opky @ gmail.com
WWW-sivut, tiedotus Katri Loukusa
Päivi Rytivaara
webmasteropky @ gmail.com
 
Palkintovastaava Johan Carlson sihteeri.opky @ gmail.com 050 4876 533
Koulutustoiminnasta vastaava Anniina Soramäki-Miettunen anniina.soramaki-miettunen @ hotmail.com 040 415 6432
 
Kilpailutoiminnasta vastaava Päivi Rytivaara paivi.rytivaara @ gmail.com 040 745 1389


2017 Lajikohtaiset yhteyshenkilöt

Jälki Marja Tolonen marja.tolonen @ live.com 040 546 7105
Haku Marko Faarinen marko.faarinen @ pp.inet.fi 045 6012 174
Viesti Ari Hiironen
Etsintäkoe Kirsi Kylmänen
Esine-esintä Sanna Tenhunen
Pelastuskoiratoiminta Susanna Ylitervo opky.peko @ gmail.com 040 5395152
IPO & FH Harri Hatunen harri.hatunen @ gmail.com 045 672 0404
PK-tottis/TOKO Anniina Soramäki-Miettunen anniina.soramaki-miettunen @ hotmail.com 040 415 6432
Vetolajit Katri Loukusa khatrilou @ gmail.com
Näyttelyt Merja Onnela merja.onnela @ mail.suomi.net


Vastuupestien toimenkuvat
 
ala