Oulun Palveluskoirayhdistys PAVH 19.2.

Ii

Tulokset


© Oulun Palvelukoirayhdistys
Sijoitus Kilpailijan nimi Seuran nimi Kilpailijan tulos Ero voittajaan
M A Miehet A 10 km V
1. RIIA J.Sääskilahti OPKY 21:25
2. MERCEDES T. Lojamo KVKS 21:50   +25
3. SPOT M. Viitahalme KVKS 21:53   +28
4. CIRI CIRIN AMI J. Torkell KSPK 22:08   +43
5. KATAJAKANKAAN NUUSKA-MUIKKUNEN S.Lappalainen SimPek 22:10   +45
6. METSOSUON IRKO V. Pyörälä OPKY 23:06   +1:41
M B Miehet B 10 km V
1. LINTUKARIN LASSEVIREN T. Turkka KVKS 21:34
2. PIRAT VOM WARRINGHOF H.Hatunen OPKY 22:02   +28 D-RM1
3. TAIKAVIITAN VUORO-VETO J.Tikkanen SimPek 23:03   +1:29 D-RM2
4. AFRA EUROPEAN K9 TRAINING BASE J.Koski KVKS 23:36   +2:02 D-RM3
5. DIAMANDIN D'ESPERANZA M. Haliseva RPKK 24:55   +3:21
6. GIGABIT KRUGER DIAMOND T. Niittylahti Sport Riesen Klub ry 26:59   +5:25 SS-RM1
M45A Miehet 45 A 5 km V
1. KOLKINKOSKEN DT NAGANO H. Luukinen KSPK 10:50
2. AKIINA'S ÅKE E. Rankinen KPKY 11:25   +35
M55B Miehet 55 B vuotta 5 km V
1. du EVINETIN EREMENCO H. Laurila K-SPKY 12:39
N45B Naiset 45 B 5 km V
1. VAUHTIVIETIN AHTI P. Räikkönen SimPek 10:41 SS-RM1
2. ZIRNAL HASELNUT MARTINI T. Mikkonen-Kalpio Sport Riesen Klub ry 11:37   +56 SS-RM2
3. SATURAIN PERFECT PATRIOT N. Vainio Sport Riesen Klub ry 12:42   +2:01 SS-RM3
N C Naiset C 5 km V
1. JOSEFINE BLUE DU SERMENT DES BRUMES S.Morko OPKY 11:40 PM1
2. BLACK CARAMBAS REAL ROCKSTAR A.Korkiakoski OPKY 12:16   +36
3. BAX CLEVER FOX A. Soramäki-Miettunen OPKY 12:28   +48.5
4. PO A. Moilanen Suomen Beaucoron ry. 12:28   +48.9
5. TARKATAN NAMU M. Mäntylehto OPKY 12:36   +56
6. BLACK CARAMBAS THUNDER N. Keret OPKY 12:37   +57
7. VIGOROSO NICOLA M.Heikkinen OPKY 12:43   +1:03
8. AIRASUDEN BIRCA H. Hirvelä OPKY 12:44   +1:04
9. SANJEET A'LANALA BELITA CORINNA T.Löfman OPKY 13:05   +1:25
N45C Naiset 45 C 5 km V
1. BEANARUOKTU NIKAN E. Äijälä SPL-Etelä-Oulu 12:04
M45 C Miehet 45 C 5 km V
1. SUCIKAN GRETCHEN P.Morko OPKY 11:43 PM1
2. KIIRASTULEN CETKU J. Kaukonen SimPek 11:51   +8
3. HARMAAKALLION DIXIE M. Kallio OPKY 13:54   +2:11
4. KARMIWAN QLAS J. Leinonen OPKY 14:38   +2:55
TYT B Tytöt B 5 km V
1. EVINETIN O'MEGA S. Kirkelä K-SPKY 18:26
TYT C Tytöt C 5 km V
1. MECBERGER TANK I. Leinonen OPKY 12:44
2. WAYOK BELUGA ADLARTOK M. Saapunki OPKY 17:15   +4:31
Sijoitus Kilpailijan nimi Seuran nimi Kilpailijan tulos Ero voittajaan
N A Naiset A 8 km V
1. ROVA M. Viitahalme KVKS 16:06
2. TIMMORN K. Berg JOSEPA 16:19   +13
3. SIMPSON J. Lipponen TPH 17:35   +1:29
N B Naiset B 8 km V
1. DIAMANDIN AJAXX R. Kankaanperä K-SPKY 18:00 D-RM1
2. ILONASI TAIKAVOIMA J. Marjamäki SDY 18:16   +16 D-RM2
3. EVINETIN ELLANZAISS M. Kaikkonen K-SPKY 19:35   +1:35 D-RM3
4. DENWEST FEMME FATALE M. Kurttio KSPKK 19:53   +1:53
5. TAIKAVIITAN UTOPIAN-UHKA E. Sääskilahti OPKY 20:14   +2:14 PM1
6. EVINETIN E'VISTA N. Holmström OKK 20:57   +2:57
7. REALRIISENS TEHO H. Pekkala KPKY 22:39   +4:39 SS-RM1
M C Miehet C 8 km V
1. DUBION OPPFINNAR-JOCKE M.Rinne TAVES 17:37
2. HAUENKUONON FÁMOLA¬ä FIEVRU R.Saapunki OPKY 21:55   +4:18
3. TINGELBERGIN JUMPING MR BROWNIE J.Carlson OPKY 22:26   +4:49