Royal Canin Race Weekend 6.-7.3     Oulun Eläinkliniikka Race Weekend 5.-6.3
RACE WEEKEND 05.-06.03.2016, Oulu
 Tervetuloa  Oulun Eläinkliniikka Race Weekend-kilpailuihin Ouluun maaliskuun ensimmäisenä viikonloppuna!
Vilskettä ja vilinää luvassa niin lauantaina  valjakkohiihdon normaalimatkojen-  kuin
sunnuntaina epävirallisessa pariviestikilpailussa!
Lähtölistat

Kilpailun sarjat: MA; NA; MB; NB; MC; MA45; NA55; NC; NC45; MC55; TYC; NC55
MA Miehet naru A 10 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:00:00 10 Veli-Pekka Pyörälä METSOSUON IRKO Oulun Palveluskoirayhdistys
11:01:00 11 Markku Haliseva DIAMANDIN D'ESPERANZA Rovaniemen Palveluskoirakerho
11:02:00 12 Jouko Torkell CIRI CIRIN AMI Kemin Seura- ja Palveluskoirakerho
11:03:00 13 Lauri Hakkarainen VINTERLANDETS KVICK Joensuun Seudun Palveluskoirayhdistys
11:04:00 14 Harri Hatunen PIRAT VOM WARRINGHOF Oulun Palveluskoirayhdistys
NA Naiset naru A 8 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:05.00 15 Eila Juntikka AKIINA'S JUHANY Kemin Seura- ja Palveluskoirakerho
11:06:00 16 Ann-Mari Skutnabb KULOVALKEAN AALLOTAR Oulun Palveluskoirayhdistys
11:07:00 17 Saara Loukkola KULOVALKEAN AROTUNDRA Oulun Palveluskoirayhdistys
MB Miehet naru B 8 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:08:00 18 Kimmo Pylkäs NON BARKING CARA SIORAI Oulun Palveluskoirayhdistys
NB Naiset naru B 8 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:09:00 19 Maria Kurttio EKHÖJDENS ÖÂ’SHARMA Kemin Seura- ja Palveluskoirakerho
11:10:00 20 Katri Loukusa FAMKE V. EYSINGASTE Oulun Palveluskoirayhdistys
MC Miehet Naru C 8 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:11:00 21 Johan Carlson TINGELBERGIN JUMPING MR BROWNIE Oulun Palveluskoirayhdistys
11:12:00 22 Reima Saapunki HAUENKUONON FÁMOLAŠ FIEVRU Oulun Palveluskoirayhdistys
MA45 Miehet 45 naru A 5 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:27:00 23 Hannu Luukinen KOLKINKOSKEN DT NAGANO Kemin Seura- ja Palveluskoirakerho
11:28:00 24 Esa Rankinen AKIINA'S ÅKE
NA55 Naiset 55 naru A 5 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:29:00 25 Marja-Liisa Ryynänen KORENNON RONALDO Kainuun Palveluskoirayhdistys
NC Naiset naru C 5 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:30:00 26 Terhi Puttonen CARPATHIAN FOREST ICE COOL Suomen Bordercolliet Ja Australiankelpiet
11:31:00 27 Suvi Kakko SUCIKAN GRETCHEN Oulun Palveluskoirayhdistys
11:32:00 28 Emilia Soudunsaari TINGELBERGIN JUMPING WILDFIRE Siilinjärven-Maaningan Pelastuskoirat
11:33:00 29 Anni Moilanen QOJOTES ULTIMA THULE Oulun Palveluskoirayhdistys
11:34:00 30 Anniina Soramäki-Miettunen ALFAMALE ASSA Oulun Palveluskoirayhdistys
11:35:00 31 Netta Keret BLACK CARAMBAS THUNDER Oulun Palveluskoirayhdistys
11:36:00 32 Hanna Törmänen PIKIPAIMENEN TIMANTIT OVAT IKUISIA Oulun Palveluskoirayhdistys
11:37:00 33 Tiina Löfman SANJEET A'LANALA BELITA CORINNA Oulun Palveluskoirayhdistys
11:38:00 34 Pia Vähäkoski AGAPETTUS Lieksan Palveluskoirakerho
11:39:00 35 Marianne Mäntylehto TARKATAN NAMU Oulun Palveluskoirayhdistys
11:40:00 36 Emmi Karppinen SIRI Kainuun Palveluskoirayhdistys
NC45 Naiset 45 naru c 5 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:41:00 37 Anna-Leena Korkiakoski BLACK CARAMBAS REAL ROCKSTAR Oulun Palveluskoirayhdistys
MC55 Miehet 55 naru C 5 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:42:00 38 Markku Kaijanto JUMPIN' JACK FLASH DE LA TERRE DES FLANDRES Hämeenlinnan Kennelkerho
TYC Tytöt naru C 5 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:43:00 39 Mira Kanniainen JAHKKAS LUGER Spl-Oulu
11:44:00 40 Mirka Saapunki KUURAMETSÄN JAMMIN' SAMI Oulun Koirakerho
NC55 Naiset 55 naru C 5 km 
Lähtöaika Nro Nimi Seura
11:45:00 41 Päivi Torkell MUSTANAAMION EASY-JET Kemin Seura- ja Palveluskoirakerho


Lähtölistat
Sunnuntain lähtölistat julkistaan kisapaikalla ennen starttia.



Seuraa kilpailuiden viimeisimpiä ilmoituksia tapahtuman Facebook-sivuilla.